Aktualności i multimedia

Ogłoszenia duszpasterskie na XIII Niedzielę zwykłą – 02. 07. 2023

 1. W tym tygodniu przypada: jutro w poniedziałek św. Tomasza Ap., we wtorek św. Elżbiety Portugalskiej, w środę św. Marii Goretii Dz. i M., w czwartek bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, w sobotę św. Jana z Dukli.

 2. Dzisiaj przypada I niedziele miesiąca – niedziela adoracyjna. Po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja.

 3. Można nabywać prasę katolicką: tygodniki Niedziela i Gość Niedzielny.

 4. W tym tygodniu przypada I czwartek i I piątek miesiąca. Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja w środę, czwartek i piątek od godz. 17.00. Prosimy grupy modlitewne do prowadzenia Adoracji. Spowiedź w czwartek od 17.30 i w piątek od godz. 17.00

 5. W Dąbroszynie spowiedź w piątek od godz. 16.30 i Msza św.

 6. Od dzisiejszej niedzieli w okresie wakacyjnym w Kostrzynie w niedzielę i święta Msze św. o godz. 7.00, 9.30, 12.30, 18.00 i dodatkowa o godz. 20.00. W Kostrzynie nie będzie Mszy św. o godz. 11.00. Dzieci przychodzą na Mszę św. na godz. 12.30 lub na inną godzinę. W Dąbroszynie w czasie wakacji Msza św. tylko o godz. 11.00, nie będzie Mszy św. o 8.00

 7. Dzisiaj o godz. 9.30 Msza św. i po Mszy św. poświęcenie nowej Figury NMP Niepokalanej. Figura Matki Bożej umieszczona jest we wnęce nowej plebanii.

 8. Dzisiaj po Mszy św. wieczornej spotkanie członków Żywego Różańca i zmiana tajemnic Różańcowych.

 9. Jutro o godz. 18.00 Msza św. w intencji ks. Tomasza Baczyńskiego z racji Imienin. Na Mszy św. będziemy się modlić o zdrowie i potrzebne łaski dla ks. Tomasza.

 10. Wyższe Seminarium Duchowne w Paradyżu przyjmuje kandydatów do kapłaństwa po maturze. Kandydaci zgłaszają się osobiście w seminarium. Dokładne informacje można uzyskać u księży i w biurze parafialnym.

 11. Rozpoczął się czas wakacyjny dla dzieci, młodzieży a także dorosłych. W czasie wakacji nie zapominajmy o modlitwie, niedzielnej Mszy św. i o naszej chrześcijańskiej postawie. Prosimy rodziców o posyłanie dzieci w niedzielę na Mszę św.

 12. Dziękujemy Paniom i Panom za sprzątanie kościoła i kaplicy. Dziękujemy za ofiary składane na potrzeba kościoła.. Modlimy się w intencji Jubilatów i Solenizantów, Dobrodziejów, oraz wszystkich przebywających i udających się na wakacje.

ks. Radosław GabryszOgłoszenia duszpasterskie na XIII Niedzielę zwykłą – 02. 07. 2023