BOŻE CIAŁO – PROCESJA EUCHARYSTYCZNA ULICAMI MIASTA

1. W czwartek przypada Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało. Msze św. będą odprawione o godz. 7.00, główna Msza św. o godz. 9.00 oraz o 12.30; 16.00 i 18.00. Zapraszamy na Mszę św. na godz. 9.00. Około godz. 9.40 wyruszy procesja Eucharystyczna ulicami naszego Miasta. Trasa procesji: ul. Kard. St. Wyszyńskiego, Wojska Polskiego, Gorzowska, Wodna i ul. Kard. St. Wyszyńskiego.
  2. Przygotowujemy ołtarze:

3. 1 – szy – ul. Kard. St. Wyszyńskiego – dekorują grupy modlitewne i mieszkańcy ul. Wyszyńskiego, Krąg Biblijny
  4. 2 – gi – ul. Wojska Polskiego – dekorują mieszkańcy ul. Wojska Polskiego
  5. 3 – ci – ul. Gorzowska – dekoruje Odnowa w Duchu Świętym, grupy ewangelizacyjne, mieszkańcy
  6. 4 – ty – ul. Wodna – dekorują: schola gregoriańska, mieszkańcy ul. Wodnej i przyległych ulic
  7. Prosimy o udekorowanie domów na trasie procesji emblematami religijnymi i wywieszenie flag. Zapraszamy dziewczynki do sypania kwiatków. Zachęcamy, by chłopcy i dziewczynki przyszli w strojach komunijnych, zachęcamy do ubierania dzieci w stroje regionalne. Prosimy grupy modlitewne i młodzież do niesienia chorągwi, chłopców i dziewczynki do niesienia poduszek i wstążek. Prosimy mężczyzn do niesienia baldachimu.
Ks. Wojciech SkóraBOŻE CIAŁO – PROCESJA EUCHARYSTYCZNA ULICAMI MIASTA