OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – NIEDZIELA CHRYSTUSA KRÓLA (26.11.2023 r.)

1.  Dzisiaj w Niedzielę Chrystusa Króla (26.11) taca będzie zbierana na rzecz naszego seminarium duchownego. Dziś przypada również święto patronalne Akcji Katolickiej. Spotkanie jej uczestników oraz nowych chętnych po Mszy św. wieczornej w kaplicy kościoła.
  2. Jutro (27 listopada) Msza św. wieczorna w rocznicę objawień Matki Bożej św. Katarzynie Labourĕ – w intencji Apostolatu Maryjnego i zmarłych członków Żywego Różańca. Spotkanie Apostolatu Maryjnego po Mszy św.
  3. W tym tygodniu przypada I piątek i sobota miesiąca.
  4. W piątek spowiedź od godz. 6.30 i od godz. 17.00 przy modlitwie przed Najświętszym Sakramentem. Prosimy grupy modlitewne o poprowadzenie adoracji. Po Mszy św. wieczornej spotkanie członków Straży Honorowej. Tego dnia od godz. 8.00 do swoich chorych uda się ks. Adam. W Dąbroszynie spowiedź od godz. 16.30.
  5. W sobotę o godz. 6.15 nabożeństwo I soboty miesiąca. Od godz. 8.00 swoich chorych odwiedzi ks. Dominik.
  6. Za tydzień rozpoczynamy Adwent. W I Niedzielę Adwentu (3.12) – adoracyjną – o godz. 9.30 poświęcenie wieńca adwentowego i opłatków. Opłatki będzie można nabyć przy wyjściu z kościoła. Od przyszłej niedzieli będziemy również rozprowadzali świece wigilijne Caritas. Duże świece w cenie 20 zł, a małe po 10 zł.
  7. W niedzielę 3 grudnia o godz. 11.00 – spotkanie dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii św. Spotkanie Żywego Różańca w kaplicy kościoła po Mszy św. wieczornej.
  8. Miasto Kostrzyn n/O zaprasza mieszkańców na Tydzień Bezpłatnych Badań Słuchu w dniach 4-8 grudnia w Nowym Szpitalu w Kostrzynie przy ul. Narutowicza 6.
  9. Serdecznie dziękujemy za uporządkowanie kościoła i kościółka Adoracji NS, terenu wokół oraz za wsparcie dla naszego kościoła i parafii.
  10. Nasze podziękowania kierujemy wobec osób, które wspomogły wczorajsze I Rozgrywki Rodzinne w Tenisa Stołowego. Na ręce p. Dyrektor SP nr 4 składamy podziękowania za udostępnienie sali sportowej. Dziękujemy również Kostrzyńsko-Słubickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej, Urzędowi Miasta Kostrzyn, Burmistrzowi oraz Panu Piotrowi.
  11. Życzymy udanego tygodnia.

ks. Radosław Gabrysz
proboszcz parafii

ks. Radosław GabryszOGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – NIEDZIELA CHRYSTUSA KRÓLA (26.11.2023 r.)