OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA XXXIII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ (19.11.2023 r.)

1. W dzisiejszą niedzielę 19 listopada – 40 rocznica poświęcenia naszego kościoła. Z tej okazji o godz. 9.30 i 11.00 – niespodzianki. O godz. 11.00 Msza św. w intencji dobroczyńców Balu Wszystkich Świętych. O godz. 12.30 Msza św. i spotkanie dla grupy młodszej kandydatów do bierzmowania. Po każdej Mszy św. zbiórka do puszek na rzecz naszej świetlicy parafialnej.
  2. Nabożeństwa w intencji naszych zmarłych odbywają się codziennie do 24 listopada o godz. 17.30 przed wystawionym Najświętszym Sakramentem.
  3. W środę przypada wspomnienie św. Cecylii – patronki muzyki kościelnej. Na Mszę św. wieczorną wraz z Panem Organistą zapraszamy chór oraz schole i zespoły muzyczne działające w naszej parafii.
  4. Mężczyzn, którzy chcieliby modlić się na różańcu zapraszamy do grupy męskiej Żywego Różańca. Zapisy w zakrystii.
  5. Dąbroszyn: spotkanie opiekunów kościoła 24 listopada (piątek) o godz. 17.30.
  6. Serdecznie dziękujemy za uporządkowanie kościoła i kościółka Adoracji NS, terenu wokół oraz za wszelkie wsparcie dla naszego kościoła i parafii.
  7. Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do udziału w I rodzinnym turnieju tenisa stołowego, który odbędzie się w sobotę 25.11. 2023 o godz. 11:00 na hali sportowej przy SP 4. Zapisy i szczegóły u ks. Adama.
  8. W sobotę 25 listopada wspomnienie św. Katarzyny Aleksandryjskiej – patronki kolejarzy.
  9. Za tydzień w Niedzielę Chrystusa Króla (26.11) taca będzie przeznaczona na rzecz naszego seminarium duchownego. Tego dnia przypada również święto patronalne Akcji Katolickiej. Spotkanie jej uczestników oraz nowych chętnych po Mszy św. wieczornej.
  10. Od I Niedzieli Adwentu będziemy rozprowadzali świece wigilijne Caritas na rzecz Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom. Duże świece w cenie 20 zł, a małe po 10 zł.
  11. Życzymy błogosławionego tygodnia.

ks. Radosław Gabrysz
proboszcz parafii

ks. Radosław GabryszOGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA XXXIII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ (19.11.2023 r.)