BOŻE NARODZENIE i NOWY ROK – 2020

1. Ksiądz Proboszcz, Księża współpracownicy i Redakcja   składają wszystkim Parafianom i przybyłym  Gościom Życzenia Noworoczne: obfitości łask Bożych, pokoju wewnętrznego, zdrowia, wzajemnej życzliwości i opieki Matki Bożej.
  2. Dnia 6 stycznia 2020 r. w Uroczystość Trzech Króli odbędzie się tradycyjny Orszak Trzech Króli. Zbiórka na Placu Wojska Polskiego o godz. 10.00. Będzie śpiew kolęd i ogłoszenie wyników konkursu ogłoszonego przez Miasto na najpiękniejszą iluminację świąteczną oraz wręczenie nagród. O godz. 10.30 wyruszy Orszak Trzech Króli do kościoła parafialnego. O godz. 11.00 w kościele Msza św. dla uczestników Orszaku i wszystkich przybyłych. Już dzisiaj zachęcamy dzieci i młodzież do przygotowywania strojów na przemarsz ulicami miasta. Prosimy do aktywnego włączenia się w Orszak Trzech Króli grupy parafialne i grupy działające w Mieście.

ODMAWIAJCIE RÓŻANIEC – wezwanie Maryi

Figura Matki Bożej Fatimskiej Fatima