Aktualności i multimedia

28.09. poniedziałek – Koronka na ulicach miast świata

 

 1. W poniedziałek 28. 09. o godz. 15.00 włączymy się do światowej modlitwy: „Koronka do Bożego Miłosierdzia na ulicach miast świata”. Zbieramy się o godz. 15.00 tradycyjnie w ustalonych punkach w Kostrzynie i w Dąbroszynie.
 2. REKOLEKCJE INTERNETOWE: 33 – DNI  08.09. – 10. 10. 2020
  1. We wtorek 8 września rozpoczną się 33 – Dniowe Rekolekcje Internetowe: 8.09. – 10.10. 2020 r.Projekt ODDANIE33 to 33 dni przygotowania do całkowitego oddania się Matce Bożej, a za Jej pośrednictwem – Jezusowi, który dokona się 13. 10. br.
  2. Rekolekcje, przygotowane w ramach projektu ODDANIE 33 będą odbywać się za pośrednictwem mediów w następujących formach:
 3. Na specjalnie przygotowanej stronie  internetowej: www.oddanie33.pl – na której znajdują się wszystkie rozważania, potrzebne do odbycia rekolekcji.
 4. Codziennie rano – na wszystkich kanałach oraz stronach zaangażowanych w projekt ODDANIE 33 pojawią się gotowe teksty oraz materiały video z medytacją na dany dzień rekolekcji.
 5. Codziennie będą się odbywać dwie transmisje na żywo:
  1. o 20:00 na YouTube – z KANAŁU “Miłujcie się!”sygnał będzie przekazywany na wszystkie inne kanały YouTube, zaangażowane w projekt
  2. o 21:15 na Facebooku, na stronie “Miłujcie się!”– “rekolekcje dla zabieganych” (skrócona do 15 minut forma rekolekcji
 6. Codziennie rekolekcje będą transmitowane w rozgłośniach radiowych. Rekolekcje rozpoczną się 8 września 2020 r. uroczystą mszą świętą w Gietrzwałdzie.  Dokładne informacje na stronie internetowej  oddanie33.pl
 7. Kochani,oddanie się Maryi, wejście do Arki, jaką jest Jej Niepokalane Serce, jest dzisiaj sprawą absolutnie fundamentalną. Konieczną wręcz. Gdy mrok zapada nad historią, gdy czasy ostateczne stają się już na prawdę ostateczne, gdy wielkimi krokami zbliża się oczyszczenie, trzeba nam wszystkim biec do Matki. Ona nas poprowadzi, taki jest Boży plan. Tam w Arce jest wszystko, to co jest nam odbierane: pokój, radość, Miłosierdzie, ład, harmonia. Maryja przygotowuje swoje dzieci na wielkie wylanie Ducha Świętego, każde Jej umiłowane dziecko otrzyma światło, które poprowadzi w chwili największego zamętu.

  ODDANIE33, to wielki projekt duchowy, o którym nie piszą media, nie widać nagłówków na popularnych portalach internetowych, mimo, że to właśnie schronienie pod płaszcz Maryi ratuje życie.

  Oddaj się Jej, oto Matka twoja. Ratujcie siebie i swoich bliskich powierzając się Tej, która zdepcze głowę węża. Z głębokim przekonaniem Ocalenie włączmy w ODDANIE33.

  Nie zwlekaj, dziś trzeba wybrać, „gnaj” do Arki,
  którą zbudował sam Bóg Ojciec!
  ADRIAN PAKUŁA
Ks. Wojciech Skóra28.09. poniedziałek – Koronka na ulicach miast świata