OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – XI NIEDZIELA ZWYKŁA – 16.06.2024 r.

1. Nabożeństwa czerwcowe codziennie po Mszy św. wieczornej (także w niedzielę).
  2. W dzisiejszą niedzielę rocznica sakry biskupiej Biskupa Diecezjalnego Tadeusza Lityńskiego. Pamiętajmy w modlitwie.
  3. We wtorek przypada Uroczystość NMP z Rokitna – Patronki naszej diecezji. Odpust w sąsiedniej parafii pw. MB Rokitniańskiej o godz. 18.00.
  4. Msza św. na zakończenie roku szkolnego w intencji uczniów, nauczycieli i katechetów odbędzie się 21 czerwca w piątek o godz. 8:00.
  5. Wraz z Grupą Intronizacyjną zapraszamy na całonocną adorację w małym kościele od godz. 21:00 w sobotę (22.06) do godz. 6:45 w niedzielę (23.06). Będziemy modlili się za naszą Ojczyznę i jej obrońców oraz za mieszkańców Kostrzyna o dar przyjęcia Jezusa Chrystusa jako króla naszych serc.
  6. Msza św. trydencka w małym kościele będzie sprawowana dnia 30 czerwca o godz. 12:00.
  7. W minionym tygodniu naprawiono elementy dachu na starej plebanii. Postępują prace w salach na piętrze w kościele.
  8. Dziękujemy Parafianom i Gościom za wspólnie przeżytą liturgię oraz za ofiary składane na rzecz naszego kościoła. Życzymy udanego tygodnia.

ks. Radosław Gabrysz
proboszcz parafii

ks. Radosław GabryszOGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – XI NIEDZIELA ZWYKŁA – 16.06.2024 r.