OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – V NIEDZIELA ZWYKŁA – 4.02.2024 r.

1. Dzisiaj o godz. 12.00 w małym kościele będzie sprawowana Msza św. trydencka.
  2. W środę o godz. 17.00 adoracja, a po Mszy św. wieczornej spotkanie członków grupy intronizacyjnej. W pozostałe środy grupa intronizacyjna prowadzi adoracje w małym kościele o godz. 17.00.
  3. 8 lutego w czwartek o godz. 18.00 Msza św. Grupy Różańcowej Rodziców i spotkanie po Mszy św. w kaplicy kościoła.
  4. Kolejne seminarium Odnowy w Duchu Świętym w środę o godz. 19.00 na starej plebanii.
  5. W przyszłą niedzielę w Światowy Dzień Chorego – zbiórka do puszek na hospicja naszej diecezji. W kościele po Mszy św. o godz. 9.30 osoby chore i cierpiące będą mogły przyjąć sakrament namaszczenia chorych.
  6. Ze względu na nadchodzące ferie – w lutym nie będzie spotkań kandydatów do bierzmowania.
  7. Kancelaria parafialna jest czynna we wtorki 16.00-17.00, czwartki w godz. 8.00 – 9.00 oraz w soboty w godz. 11.30-13.00.
  8. Dziękujemy Siostrze Przełożonej oraz Paniom i Panom za uporządkowanie kościoła i kaplicy praz za pomoc w demontażu instalacji bożonarodzeniowej.
  9. Serdeczne Bóg zapłać za wszelkie wsparcie naszej parafii, za ofiary na ogrzewanie kościoła. Wszystkim życzymy wspaniałego tygodnia.

ks. Radosław Gabrysz
proboszcz parafii

ks. Radosław GabryszOGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – V NIEDZIELA ZWYKŁA – 4.02.2024 r.