6 maja 2017 r z rąk ks. Bpa Tadeusza Lityńskiego podczas pielgrzymki służby liturgicznej do Paradyża, dokąd udała się grupa ministrantów i lektorów z naszej parafii wraz z opiekunem ks. Piotrem i rodzicami – 4 ministrantów z naszej parafii: Konrad Kruszakin, Adam Stopyra, Piotr Baszyński i Damian Hachlica, otrzymali promocję lektorską – gratulujemy!!! Niech Słowo Boże proklamowane przez was przepełnia nasze serca!
Ks. Wojciech SkóraPielgrzymka ministrantów i lektorów do Wyższego Seminarium Duchownego w Paradyżu i promocja lektorska.