Ogłoszenia duszpasterskie na XXV Niedzielę zwykłą – 19. 09. 2021

1. W poniedziałek św. męczenników Andrzeja Kim Taegon, Pawła Chong Hasang i Tow., we wtorek św. Mateusza Ap. i Ewangelisty, w czwartek św. o. Pio z Pietrelciny.
  2. Można nabywać prasę katolicką: tygodniki Niedziela, Gość Niedzielny a w nich relacja o wręczeniu nagród Zasłużony dla Diecezji. Rozprowadzamy także darmowe wydanie Dobrych Nowin o życiu bł. Kard. St. Wyszyńskiego.
  3. Dzisiaj o godz. 14.00 Msza św. dla dzieci klas III ze szkoły podstawowej Nr 1 przygotowujących się do I Komunii św., ich rodziców i opiekunów.
  4. W przyszłą niedzielę o godz. 14.00 Msza św. dla dzieci klas III ze szkoły podstawowej Nr 4 przygotowujących się do I Komunii św., ich rodziców i opiekunów.
  5. W najbliższą sobotę 25. 09. odbędzie się Pielgrzymka Mężczyzn do Międzyrzecza do Sanktuarium Pięciu Braci Męczenników. Dokładny plan jest na Plakatach.
  6. Dzisiaj zbiórka do puszek na KUL i IFT w Zielonej Górze.
  7. W dzisiejszą niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00 w kościele odbędzie się krótkie spotkanie z rodzicami i dziećmi klas I ze szkoły podstawowej Nr 1 i Nr 4. Spotkanie poprowadzi ksiądz i przedstawiciel rodziców.
  8. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00 w kościele odbędzie się krótkie spotkanie z rodzicami i dziećmi klas II ze szkoły podstawowej Nr 1 i Nr 4. Spotkanie poprowadzi ksiądz i przedstawiciel rodziców.
  9. W każdy wtorek po Mszy św. wieczornej próba chóru parafialnego. Zapraszamy panie i mężczyzn na próby, także nowych chętnych.
  10. W przyszłą niedzielę na Mszach św. liczenie wiernych.
  11. W przyszłą niedzielę o godz. 12.00 Msza św. trydencka w kościółku – kaplicy.
  12. Dzisiaj spotkane kandydatów do bierzmowania kontynuujących przygotowanie (obecnie z ósmych klas) z księdzem opiekunem, rozpoczęcie Mszą świętą o 12:30.
  13. Jest zaproszenie wiernych wykonujących zawody prawnicze na pielgrzymkę na Jasną Górę w dniu 2 października 2021 roku. Informacje pod nr telefonu: 663 364 994.
  14. .Dzieci przygotowujące się do I komunii świętej w Dąbroszynie z klas 3 szkoły podstawowej wraz z rodzicami mają spotkanie w dzisiejszą niedzielę o godz. 11:00
  15. Organizowane są zapisy na 2 – letnie Podyplomowe Studia Formacji Biblijnej na UKSW w Warszawie. Zajęcia prowadzone będą w soboty.
  16. Dzisiaj odbywa się Pielgrzymka Świata Pracy na Jasną Górę. Również z naszej parafii udała się pielgrzymka autokarowa.
  17. Jest zaproszenie do kin: „Wyszyński – zemsta czy przebaczenie. Oficjalny film uroczystości beatyfikacyjnych kardynała Wyszyńskiego oraz matki Róży Czackiej.
  18. Dnia 2 października w sobotę odbędzie się pielgrzymka Grup Różańcowych i Margaretek do Rokitna. Zapisy w zakrystii.
  19. Pielgrzymka Nauczycieli i Pracowników Oświaty w sobotę 25. 09. 2021 r. do Rokitna. Początek o godz. 12.00, a w programie adoracja, Eucharystia i konferencja.
  20. W dalszym ciągu trwają prace przy remoncie i konserwacji elewacji przy kościółku – kaplicy. Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby parafii. Dziękujemy Paniom i Panom za sprzątanie kościoła i kaplicy. Modlimy się w intencji Solenizantów, Jubilatów i Dobrodziejów.

Ks. Wojciech SkóraOgłoszenia duszpasterskie na XXV Niedzielę zwykłą – 19. 09. 2021