Ogłoszenia duszpasterskie na XVII Niedzielę zwykłą – 26.07.2020 r

1. W ramach XXI Ogólnopolskiego Tygodnia św. Krzysztofa, dziś możemy wspomóc dzieło misyjne – zakupu środków transportu dla misjonarzy. Zbiórka do puszek na ten cel odbędzie się dziś po mszach świętych.
  2. W związku z wczorajszym wspomnieniem św. Krzysztofa, dzisiaj poświęcenie pojazdów po mszy świętej w Kostrzynie o godz.: 12:30 i w Dąbroszynie o godz.: 11:00.
  3. W tym tygodniu przypada wspomnienie: w środę św. Marty, w piątek św. Ignacego Loyoli w sobotę  św. Alfonsa Marii Liguoriego.
  4. W piątek od godz.: 7:30 ks. Piotr odwiedzi z posługa sakramentalną swoich chorych
  5. W sobotę z racji I soboty miesiąca o godz.: 6:15 zapraszamy na nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu N. M. P.
  6. W czasie wakacyjnym porządek mszy świętych niedzielnych jest następujący: w Kostrzynie
    o 7:00, 9:30, 12:30, 18:00 i 20:00. W Dąbroszynie o godz. 11.00, spowiedź w dni powszednie od poniedziałku do soboty 20 minut przed mszą świętą poranną i wieczorną.
  7. W poniedziałek po mszy wieczornej spotkanie Apostolatu Maryjnego.
  8. Msza święta w intencji małżeństw starających się o potomstwo będzie sprawowana 8 sierpnia 2020 r. o godz.: 18:00 w parafii pw. Św. Trójcy w Gorzowie wlkp. – Wieprzyce.
  9. W dniach 7-8 sierpnia w naszej parafii odbędą się Warsztaty Pisania Ikon dla kobiet prowadzone przez malarkę Ewę Szlempo i pracownię Rozwoju Osobistego „Od podstaw” więcej informacji na plakacie zamieszczonym w gablocie.
  10. W tym roku ze względu na pandemię, w ramach Diecezjalnej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę zapraszamy do duchowego pielgrzymowania, w naszej kaplicy adoracji: w dniach od 30 lipca do 12 sierpnia o 20:30 zapraszamy na różaniec i Apel Jasnogórski szczególnie ogarniający dzieło pielgrzymkowe i wszystkie intencje pielgrzymów.
  11. Nasza parafialna grupa pielgrzymkowa – Tęczowa „Przymierze z Bogiem” wyruszy w tym roku wyjątkowo na dwie jednodniowe pielgrzymki piesze: w dniu 1 sierpnia o godz.: 7:30 z placu katedralnego w Gorzowie do Skwierzyny, gdzie zakończy się o godz.: 18:00 mszą świętą oraz:
    8 sierpnia o godz.: 7:30 z Kostrzyna z parafii N.M.P Matki Kościoła
    przez Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej w Górzycy, gdzie o 12:00 będzie odprawiona msza święta, Żabice i Czarnów do parafii Matki Bożej Częstochowskiej w Słońsku, gdzie zakończy się pielgrzymowanie Apelem Jasnogórskim około godziny 19:00. Więcej informacji i zapisy (koniecznie do dnia poprzedzającego wyjście grupy) w sekretariacie pielgrzymkowym u Urszuli Wieliczko nr
    : 534 292 244.
  12. Dziękujemy za wszelką życzliwość i ofiary składane na rzecz parafii. Dziękujemy paniom za sprzątanie kościoła. Wszystkim życzymy błogosławieństwa Bożego, w szczególności pamiętamy w modlitwie o wszystkich Jubilatach i Solenizantach bieżącego tygodnia.
Ks. Wojciech SkóraOgłoszenia duszpasterskie na XVII Niedzielę zwykłą – 26.07.2020 r