Ogłoszenia duszpasterskie na XV Niedzielę zwykłą 10.07.2022

1. W tym tygodniu przypada: w poniedziałek Święto św. Benedykta – patrona Europy, we wtorek wspomnienie: św. Brunona z Kwerfurtu – B i M, środę św. Pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta, w piątek św. Bonawentury, a w sobotę NMP z Góry Karmel.
  2. W czasie wakacji msze święte w niedzielę: w Kostrzynie o 7.00, 9.30, 12.30, 18.00 i 20.00, w Dąbroszynie o 11.00, a spowiedź wyłącznie w dni powszednie 20 minut przed Mszą św.
  3. W środę 13 lipca zapraszamy na Czuwanie Fatimskie, rozpoczęcie wystawieniem Najświętszego Sakramentu i modlitwą różańcową o godzinie 17:15, o 18:00 Eucharystia z procesję Fatimską wokół kościoła. Prosimy o poprowadzenie modlitwy różańcowej grupy modlitewne.
  4. W czasie wakacji nie zapominajmy o modlitwie, niedzielnej Mszy św. i o naszej chrześcijańskiej postawie.
  5. Wyższe Seminarium Duchowne w Paradyżu przyjmuje kandydatów do kapłaństwa po maturze. Kandydaci zgłaszają się osobiście w seminarium.
  6. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej tygodników: Niedziela i Gość Niedzielny.
  7. Dziękujemy Paniom i Panom za sprzątanie kościoła i kaplicy. Dziękujemy za ofiary składane na remonty. Modlimy się w intencji Solenizantów i Jubilatów. Wszystkim życzymy zdrowia i błogosławieństwa Bożego

Duszpasterze Parafii

Ks. Wojciech SkóraOgłoszenia duszpasterskie na XV Niedzielę zwykłą 10.07.2022