Ogłoszenia duszpasterskie na XIII Niedzielę zwykłą – 27. 06. 2021

1. W tym tygodniu przypada: w poniedziałek św. Ireneusza, we wtorek Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła, w czwartek Haliny, w sobotę św. Tomasza Ap.
  2. W miesiącu czerwcu odprawiamy nabożeństwo do NSPJ po Mszy św. wieczornej.
  3. Można nabywać prasę katolicką: tygodniki Niedziela i Gość Niedzielny
  4. We wtorek uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. Kostrzynie o godz. 7.00 i 18.00 oraz w Dąbroszynie o godz. 17.00. W tym dniu obchodzi swoje imieniny ks. Piotr. Na Mszach św. będziemy się modlić w intencji ks. Piotra. We wtorek Msza św. w intencji ks. Piotra w Dąbroszynie o godz. 17.00
  5. Od jutra ks. Piotr wyjeżdża z ministrantami na pielgrzymkę formacyjno – wakacyjną i we wtorek będzie nieobecny w parafii.
  6. We wtorek dzień modlitw w intencji papieża Franciszka. W Rokitnie zjazd księży i Msza św. o godz. 11.00
  7. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Wystawienie Najświętszego Sakramentu w środę, czwartek i piątek od godz. 17.00 i spowiedź w czwartek i piątek od godz. 17.00. Prosimy grupy modlitewne do prowadzenia Adoracji.
  8. W Dąbroszynie spowiedź w piątek o godz. 16.00 i Msza św. o godz. 16.30
  9. W piątek po Mszy św. wieczornej spotkanie członków Straży Honorowej.
  10. W sobotę Nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP o godz. 6.15 i Msza św. 7.00
  11. W sobotę odwiedziny chorych z posługą duszpasterską od godz. 8.00. Ks. Tomasz odwiedzi chorych w piątek.
  12. Wyższe Seminarium Duchowne w Paradyżu przyjmuje kandydatów do kapłaństwa po maturze. Kandydaci zgłaszają się osobiście w seminarium w Gorzowie Wlkp. Dokładne informacje można uzyskać u księży i w biurze parafialnym.
  13. W czasie wakacyjnym, możliwość skorzystania z sakramentu spowiedzi 20 minut przed Mszą świętą.
  14. Od dzisiejszej niedzieli w Dąbroszynie rozpoczyna się system wakacyjny – Msza święta w niedzielę tylko o godz. 11:00.
  15. Od przyszłej niedzieli w okresie wakacyjnym w Kostrzynie w niedzielę i święta Msze św. o godz. 7.00, 9.30, 12.30, 18.00 i 20.00. W Kostrzynie nie będzie Mszy św. o godz. 11.00. W Dąbroszynie w czasie wakacji Msza św. tylko o godz. 11.00.
  16. Wieczór uwielbienia w naszej parafii odbędzie się 3 lipca w sobotę po Mszy św. wieczornej. W czasie spotkania będzie można skorzystać z modlitwy wstawienniczej.
  17. W sobotę imieniny obchodzi ks. Tomasz. W czasie Mszy św. i Godziny uwielbienia będziemy się modlić w intencji ks. Tomasza. Mszę św. w intencji ks. Tomasza z racji imienin, Apostolat Maryjny zamówił na poniedziałek 5 lipca i z racji urlopu ks. Tomasz odprawi ją poza parafią.
  18. Przypominamy o obowiązku zakrywania ust i nosa w kościele.
  19. Dzisiaj po Mszy św. wieczornej spotkanie członków Apostolatu Maryjnego.
  20. W przyszłą niedzielę po Mszy św. wieczornej zmiana tajemnic różańcowych.
  21. Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby parafii. Dziękujemy Paniom i Panom za sprzątanie kościoła i kaplicy. Modlimy się w intencji Solenizantów i Jubilatów i dobrodziejów, dzieci i młodzieży rozpoczynających wakacje.
Ks. Wojciech SkóraOgłoszenia duszpasterskie na XIII Niedzielę zwykłą – 27. 06. 2021