Ogłoszenia duszpasterskie na V Niedzielę zwykłą – 09. 02. 2020

1. W tym tygodniu przypada: w poniedziałek św. Scholastyki dz., we wtorek NMP Lourdes, w piątek świętych Cyryla i Metodego – Patronów Europy, w sobotę bł. Ks. Michała Sopoćki.
  2. W dzisiejszą niedzielę zbiórka do puszek na potrzeby hospicjów Diecezji Zielonogórsko – Gorzowskiej.
  3. Dzisiaj o godz. 14.00 Msza św. dla dzieci klas III przygotowujących się do I Komunii św. i ich rodziców.
  4. Caritas Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej jest Organizacją Pożytku Publicznego, na którą można przeznaczyć 1% od podatku. Ministranci rozprowadzają specjalne ulotki z informacjami.
  5. We wtorek 11 lutego, przypada święto NMP z Lourdes i XVIII Światowy Dzień Chorego. W czasie Mszy św. wieczornej w Kostrzynie będą modlitwy w intencji chorych i udzielenie sakramentu Namaszczenia Chorych dla chorych i osób starszych. Sakrament przyjmujemy w stanie łaski uświęcającej.
  6. W przyszłą niedzielę o godz. 16.00 będzie sprawowana dodatkowa Msza św. trydencka – w języku łacińskim i ze śpiewem gregoriańskim.
  7. Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym zaprasza na Nabożeństwo z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie, które odbędzie się w naszym kościele parafialnym w środę 19 lutego po Mszy świętej wieczornej. Nabożeństwo będzie czasem wspólnotowego uwielbienia Boga, który przychodzi jako najlepszy Lekarz do tych, którzy się źle mają.
  8. Przypominamy rodzicom o obowiązku przyprowadzania i posyłania dzieci w niedzielę i święta na Mszę św. Msza św. dla dzieci jest o godz. 11.00, a dla młodzieży o godz. 12.30
  9. Trwają prace przy remoncie zabytkowej kaplicy. Dziękujemy Paniom za sprzątanie kościoła, za ofiary składane na remonty i za ofiary składane na ogrzewanie kościoła. Wszystkim życzymy błogosławieństwa Bożego i modlimy się w intencji Solenizantów i Jubilatów.

Ks. Wojciech SkóraOgłoszenia duszpasterskie na V Niedzielę zwykłą – 09. 02. 2020