Ogłoszenia duszpasterskie na V Niedzielę zwykłą – 04. 02. 2018

1. W tym tygodniu przypada: w poniedziałek św. Agaty dz. M. we wtorek św. męczenników Pawła Miki i Towarzyszy, w czwartek św. Józefiny Bakhity dz., w sobotę św. Scholastyki dz.
  2. Można nabywać prasę katolicką: tygodniki Niedziela i Gość Niedzielny.
  3. Dzisiaj po Mszy św. wieczornej spotkanie członków Żywego Różańca i zmiana tajemnic różańcowych.
  4. Dzisiaj przypada I niedziela miesiąca. Po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja.
  5. W tym tygodniu będą Msze św. rano o godz. 7.00 i wieczorem o godz. 18.00
  6. W tym tygodniu biuro parafialne będzie czynne we wtorek i piątek od godz. 16.00 do 17.45 i w czwartek od godz. 8.00 do 9.00 rano.
  7. Kończy się wizytacja duszpasterska rodzin zwana kolędą. Dziękujemy za obecność w czasie kolędy, życzliwość, serdeczność i miłą atmosferę. Dziękujemy Księżom, którzy pomagali w czasie kolędy. Dzisiaj od godz. 15.00 kolęda uzupełniająca.
  8. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na potrzeby Hospicjum w Gorzowie Wlkp. i Zielonej Górze.
  9. We wtorek po Mszy św. wieczornej spotkanie członków Parafialnego Zespołu Synodalnego. Zapraszamy wszystkich uczestników i chętnych.
  10. W dniach 10 – 11 lutego w kaplicy szpitalnej odbędzie się Adoracja i nocne czuwanie w intencji wszystkich chorych . Rozpoczęcie 10 lutego o godz. 21.00, a zakończenie 11 litego Mszą św. o godz. 10.00
  11. W przyszłą niedzielę dnia 11 lutego, przypada święto NMP z Lourdes i Światowy Dzień Chorego. W czasie Mszy św. o godz. 9.30 w Kostrzynie i w Dąbroszynie o godz. 11.00 będą modlitwy w intencji chorych i udzielanie Sakramentu Namaszczenia Chorych dla chorych i osób starszych. Sakrament przyjmujemy w stanie łaski uświęcającej.
  12. Dziękujemy Paniom za sprzątanie kościoła, dziękujemy za ofiary składane na potrzeby parafii i na ogrzewanie kościoła. Modlimy się w intencji Solenizantów i Jubilatów.
Ks. Wojciech SkóraOgłoszenia duszpasterskie na V Niedzielę zwykłą – 04. 02. 2018