1. W tygodniu przypada: w piątek św. Andrzeja Ap.
  2. Można nabywać prasę katolicką: tygodniki Niedziela i Gość Niedzielny.
  3. Rozprowadzamy kalendarze diecezjalne na rok 2019, pojedyncze i składane.
  4. W miesiącu listopadzie wypominki i modlitwy za zmarłych codziennie w dni powszednie na Mszy św. o godz. 7.00 i wieczorem o godz. 18.00. W niedzielę wypominki o godz. 17.30
  5. Nasza parafia przygotowuje się do wizytacji kanonicznej, którą przeprowadzi Ks. Biskup Diecezjalny Tadeusz Lityński.
  6. Dzisiaj przypada uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – patronalne święto naszego Wyższego Seminarium Duchownego w Paradyżu, patronalne święto Akcji Katolickiej i grup modlitewnych dla Intronizacji NSPJ.
  7. W dzisiejszą niedzielę ofiary zebrane na tacę są przeznaczone na utrzymanie Wyższego Seminarium Duchownego w Paradyżu. Do naszej parafii przyjechał kleryk Rafał z II roku z Seminarium Duchownego w Paradyżu, który czyta List Ks. Rektora Seminarium.
  8. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 9.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu, Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa i modlitwy o powołania.
  9. W środę godz. 18.00 Msza św. w intencji członków Apostolatu Maryjnego i ich rodzin oraz za zmarłych członków Apostolatu Maryjnego. Po Mszy św. spotkanie Apostolatu Maryjnego.
  10. Dzisiaj na Mszy św. o godz. 11.00 dziewczynki ze scholi Iskierki mają uroczyste przyjęcie Pelerynek.
  11. Dzisiaj jest obchodzona rocznica Wielkiego głodu na Ukrainie.
  12. W tym tygodniu przypada I sobota miesiąca. Nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP o w sobotę o godz. 6.15
  13. W sobotę od godz. 8.30 odwiedziny chorych z posługą duszpasterską.
  14. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się Adwent i nowy Rok Kościelny. Adwent jest czasem przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia i na powtórne przyjście Chrystusa przy końcu świata.
  15. Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym zaprasza na Nabożeństwo z modlitwą o uzdrowienie i  uwolnienie, które odbędzie się w naszym kościele parafialnym w najbliższą środę 28 listopada po Mszy świętej wieczornej. Nabożeństwo będzie czasem wspólnotowego uwielbienia Boga, który przychodzi jako najlepszy Lekarz do tych, którzy się źle mają.
  16. W imieniu Caritas Diecezji Zielonogórsko – Gorzowskiej oraz Parafialnego Zespołu Caritas naszej Parafii chcielibyśmy parafian zaprosić do przyłączenia się do akcji pn. „Torba Charytatywna”. W jej ramach dystrybuujemy i zbieramy z powrotem „Torby Charytatywne”, które wypełnione przez ludzi dobrej woli zostaną przekazane osobom i rodzinom potrzebującym oraz bezdomnym z terenu naszej Parafii. Akcję organizujemy  w okresie Adwentu w czasie przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia. Torby chcemy wypełnić produktami w postaci żywności i środków czystości. „Torby Charytatywne” są do wzięcia po każdej Mszy św. – wyłożone są  na stoliku.
  17. W dniach 7 i 8 grudnia w kostrzyńskich marketach zostanie przeprowadzona akcja zbiórki żywności i środków finansowych na działalność Świetlicy socjoterapeutycznej dla dzieci. Wolontariusze zbierać będą artykuły spożywcze z długim terminem przydatności do spożycia, z których PZC przygotuje świąteczne paczki dla osób potrzebujących.
  18. Trwają prace remontowe Dziękujemy za ofiary składane na remonty. Dziękujemy Paniom za sprzątanie kościoła. Wszystkim życzymy błogosławieństwa Bożego i modlimy się w intencji Solenizantów i Jubilatów.

Ks. Wojciech SkóraOgłoszenia duszpasterskie na Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata 25. 11. 2018