1. W tym tygodniu przypada: jutro w poniedziałek św. Katarzyny Aleksandryjskiej Dz. i M., w sobotę św. Andrzeja Apostoła.
  2. W dzisiejszą niedzielę przypada uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – patronalne święto naszego Wyższego Seminarium Duchownego w Paradyżu, patronalne święto Akcji Katolickiej i grup modlitewnych dla Intronizacji NSPJ.
  3. Dzisiejsze ofiary zebrane na tacę są przeznaczone na utrzymanie naszego Wyższego Seminarium Duchownego w Paradyżu.
  4. Można nabywać prasę katolicką, tygodniki: Niedziela i Gość Niedzielny.
  5. Rozprowadzamy kalendarze diecezjalne na rok 2020 – zarówno pojedyncze jak i składane.
  6. W miesiącu listopadzie wypominki i modlitwy za zmarłych codziennie w dni powszednie na Mszy św. o godz. 7.00 i wieczorem o godz. 18.00. W niedzielę wypominki o godz. 17.30.
  7. Zbliża się Koronacja Cudownego Obrazu Matki Bożej Paradyskiej z Paradyża. Z tej racji rozprowadzamy „Cegiełki” na koronę dla Matki Bożej Paradyskiej. Wysokość ofiary jest dobrowolna i zależy od woli ofiarodawcy. „Cegiełki” rozprowadzamy przy wyjściu z kościoła. Dziękujemy za dotychczas nabyte Cegiełki.
  8. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się Adwent i nowy Rok Liturgiczny. Adwent jest czasem przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia i na powtórne przyjście Chrystusa przy końcu świata. W czasie Adwentu będą Roraty dla dzieci, młodzieży i dorosłych od poniedziałku do piątku o godz. 18.00. Dzieci wraz z rodzicami przygotowują lampiony na Roraty.
  9. Caritas Diecezji Zielonogórsko – Gorzowskiej oraz Parafialny Zespół Caritas zapraszają chętnych Parafian do przyłączenia się do akcji pn. „Torba Charytatywna”. W jej ramach zbieramy artykuły żywnościowe i środki czystości, które po wypełnieniu przez ludzi dobrej woli  zostaną przekazane osobom potrzebującym (w szczególności starszym, samotnym) oraz bezdomnym z terenu naszej Parafii. Akcję organizujemy w okresie Adwentu. „Torby Charytatywne” będą do wzięcia od przyszłej niedzieli tj.1 grudnia po każdej Mszy św., przez 2 kolejne niedziele – będą wyłożone na stoliku.
  10. W środę po Mszy św. wieczornej spotkanie członków Apostolatu Maryjnego.
  11. W przyszłą niedzielę po Mszy św. wieczornej zmiana tajemnic różańcowych i spotkanie członków Żywego Różańca.
  12. Rekolekcje Adwentowe w naszej parafii rozpoczną się 8. XII. W przyszłą niedzielę przygotowanie do rekolekcji poprowadzą Ksiądz ewangelizator i świecki misjonarz, który pod koniec Mszy da świadectwo i wykona na gitarze pieśni.
  13. Od przyszłej niedzieli będą rozprowadzane Świece Wigilijne. Duże świece są w cenie 13 zł., małe po 6 zł. Dochód przeznaczony jest na Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom prowadzone przez Caritas
  14. Dziękujemy pewnej Rodzinie za ufundowanie gablotki na relikwie św. Jana Pawła II. Gablotka umieszczona jest po obrazem Jezu ufam Tobie.
  15. Trwają prace remontowe przy zabytkowej kaplicy. Dziękujemy za ofiary składane na remonty kościoła. Dziękujemy Paniom za sprzątanie kościoła. Modlimy się w intencji Solenizantów i Jubilatów. Wszystkim składamy najlepsze życzenia.
Ks. Wojciech SkóraOgłoszenia duszpasterskie na Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata -24. 11. 2019