Ogłoszenia duszpasterskie na Święto Ofiarowania Pańskiego – 02. 02. 2020

1. W tym tygodniu przypada: w środę św. Agaty dz. i m., w czwartek św. Męczenników Pawła Miki i Tow., w sobotę św. Józefiny Bakhity.
  2. Dzisiaj przypada Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. W czasie Mszy św. poświęcenie gromnic. Ofiary przeznaczone są na zakony kontemplacyjne.
  3. W tym tygodniu przypada I czwartek i I piątek miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu w środę, czwartek i piątek od godz. 17.00. Prosimy grupy modlitewne do prowadzenia Adoracji. Spowiedź w czwartek i piątek od godz. 17.00. W Dąbroszynie spowiedź w piątek od godz. 16.00 i Msza św. 16.30
  4. W piątek po Mszy św. wieczornej spotkanie członków Straży Honorowej.
  5. W dzisiejszą niedzielę po Mszy św. wieczornej spotkanie członków Żywego Różańca i zmiana tajemnic różańcowych.
  6. W piątek zakończyła się wizytacja duszpasterska rodzin zwana kolędą. Dziękujemy wszystkim Rodzinom, które w czasie kolędy przyjmowały księdza. Dziękujemy za życzliwość i serdeczność.
  7. W przyszłą niedzielę Msza św. o godz. 14.00 dla dzieci klas III przygotowujących się do I Komunii św. i ich rodziców.
  8. Caritas Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej jest Organizacją Pożytku Publicznego, na którą można przeznaczyć 1% od podatku. Ministranci rozprowadzają specjalne ulotki z informacjami.
  9. Każde Panie w wieku 50-69 lat, które otrzymały zaproszenie na badanie mammograficzne lub te, które są chętne a nie miały wykonanego badania w ciągu ostatnich 24 miesięcy serdecznie zapraszamy. Mammobus z Zielonej Góry będzie czekał na Panie w miejscowości Kostrzyn nad Odrą 06.02.2020 przy MOSiR ul. Niepodległości 11
  10. Dnia 8. 02. w parafii pw. Świętej Trójcy w Gorzowie Wlkp. – Wieprzyce, o godz. 18.00 Msza św. w intencji małżeństw starających się potomstwo.

11. Trwają prace przy remoncie zabytkowej kaplicy. Dziękujemy Paniom za sprzątanie kościoła, za ofiary składane na remonty i za ofiary składane na ogrzewanie kościoła. Wszystkim życzymy błogosławieństwa Bożego i modlimy się w intencji Solenizantów i Jubilatów.

Ks. Wojciech SkóraOgłoszenia duszpasterskie na Święto Ofiarowania Pańskiego – 02. 02. 2020