Ogłoszenia duszpasterskie na Niedzielę Chrztu Pańskiego – 13. 01. 2019

1. W tym tygodniu przypada: dzisiaj Niedziela Chrztu Pańskiego, we wtorek św. Pawła pust. – dzień imienin Bpa Pawła Sochy, w czwartek św. Antoniego op., w sobotę św. Józefa Sebastiana Pelczara bpa.
  2. W piątek 18 stycznia rozpoczyna się Tydzień Modlitw Jedność Chrześcijan.
  3. W tym tygodniu biuro parafialne będzie czynne we wtorek, czwartek i piątek rano od godz. 8.00 do 9.00.
  4. Dzisiaj o godz. 16:00 w kaplicy bocznej naszego kościoła będzie sprawowana dodatkowa Msza św. w nadzwyczajnej formie rytu rzymskiego (tzw. msza trydencka).
  5. W tym tygodniu od poniedziałku do piątku Msze św. tylko rano o godz. 7.00
  6. W niedzielę 20. 01. w Słońsku koncert kolęd o godz. 16.30 i o 1700 Msza św. z kolędami.
  7. Trwa wizytacja duszpasterska rodzin zwaną kolędą. Rozpoczęcie kolędy w dni powszednie o godz. 16.00, w sobotę i niedzielę o godz. 15.00
  8. Porządek kolędy:
  • Niedziela /dzisiaj/ – Wyszyńskiego – nieparzyste – dokończenie, Pogodna, Przyjazna, Radości, Szczęśliwa, Miła
  • Poniedziałek – Wędkarska
  • Wtorek – Wojska Polskiego
  • Środa – 3 Maja 1 -11
  • Czwartek – 3 Maja 12 -15; Konopnickiej /nieparzyste/
  • Piątek- Konopnickiej /parzyste/ 4 – 24
  • Sobota – Konopnickiej 26 – 46
  • Niedziela – Konopnickiej 48 – 62
  1. Dziękujemy Paniom za sprzątanie kościoła, za ofiary składane na remonty i za ofiary składane na ogrzewanie kościoła. Wszystkim życzymy błogosławieństwa Bożego i modlimy się w intencji Solenizantów i Jubilatów.
Ks. Wojciech SkóraOgłoszenia duszpasterskie na Niedzielę Chrztu Pańskiego – 13. 01. 2019