Ogłoszenia duszpasterskie na Niedzielę Chrztu Pańskiego – 12. 01. 2020

1. W tym tygodniu przypada: dzisiaj Niedziela Chrztu Pańskiego, w środę św. Pawła pust. – dzień imienin Bpa Pawła Sochy, w czwartek św. Antoniego Op.
  2. W sobotę 18 stycznia rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
  3. W tym tygodniu od poniedziałku do piątku Msze św. tylko o godz. 7.00 rano.
  4. W tym tygodniu biuro parafialne będzie czynne we wtorek, czwartek i piątek od godz. 8.00 do 9.00 rano. Wieczorem nie będzie czynne.
  5. W dzisiejszą niedziele Msza św. dla dzieci klas III przygotowujących się do I Komunii św. i ich rodziców o godz. 14.00. Po Mszy św. będą wystawione Jasełka.
  6. W przyszłą niedzielę o godz. 12.30 Msza św. w intencji Pszczelarzy i ich Rodzin.
  7. W ramach męskich spotkań zorganizujemy warsztaty rozwojowe dla mężczyzn pt. Mierz Wysoko. Polegają one na poruszeniu ważnych dla mężczyzn życiowych tematów. Poprowadzi je katechista z archidiecezji poznańskiej. Mąż, ojciec 4 dzieci i od 10 lat posługujący katechista.  Zapraszamy do udziału w Warsztatach mężczyzn z naszej parafii. Będzie 10 spotkań, jedno raz w miesiącu. Rozpoczęcie w czwartek 16-go stycznia o godz. 19.00 na starej plebanii.
  8. W dniach od 17 do 19 stycznia odbędą się rekolekcje dla młodzieży w Paradyżu. Chętni zapisują się u katechetów.
  9. Trwa wizytacja duszpasterska rodzin zwaną kolędą. W czasie kolędy staramy się w miarę możliwości być wszyscy obecni w domu. Rozpoczęcie kolędy w dni powszednie o godz. 16.00, w sobotę i niedzielę o godz. 15.00.
  10. Porządek kolędy:
  • Niedziela /dzisiaj/ – Osiedlowa
  • Poniedziałek– Osiedle B i C, Krótka
  • Wtorek – Mickiewicza, Gorzowska /nieparzyste/ 1 – 11
  • Środa – Gorzowska /nieparzyste/- dokończenie, Targowa, Gorzowska /parzyste/ 12 – 22
  • Czwartek – Gorzowska /parzyste/ 24 – 72
  • Piątek – Gorzowska /parzyste/ 74 – 104
  • Sobota – Żeglarska /parzyste/ bez domków
  • Niedziela – Żeglarska /nieparzyste/, domki, Czarnieckiego

11. Dziękujemy Paniom za sprzątanie kościoła, za ofiary składane na remonty i za ofiary składane na ogrzewanie kościoła. Wszystkim życzymy błogosławieństwa Bożego i modlimy się w intencji Solenizantów i Jubilatów.

Ks. Wojciech SkóraOgłoszenia duszpasterskie na Niedzielę Chrztu Pańskiego – 12. 01. 2020